Ana Sayfa
Hakkımızda Çözümler İletişim

Ana Sayfa / Teknik Destek / Robotik Programlama
robotik programlama ile ilgili bilgiler

  Robotik Programlama


Robottechnic olarak teknik destek hizmetlerimiz arasında yer alan robotik programlama ile istenilen işlemlerin en verimli, doğru ve ekonomik şekilde yerine getirilmesini sağlarız.

Robotik programlama konusunda uzman ekibimiz talebinizi inceler ve bu doğrultuda size en uygun çözüm yöntemlerini belirleyerek önerilerini sunar.

Robotik programlama sadece sanayi robotunun yapması istenilen işlerle sınırlı değildir. Aksine birçok etken robotik programlama çalışmasında göz önüne alınmak zorundadır. Böylece en doğru ve verimli çözüme ulaşmak mümkün olur.

Günümüzde robotik programlama eskiye oranla çok daha hızlı ve kolay yapılabilir durumdadır. Birçok sanayi robotu robotik programlama ile doğrudan programlanabildiği gibi birçok endüstriyel yazılımdan da yükleme yapılarak işlem yaptırılabilir.

Robotik programlama sırasında en önemli ve dikkat edilmesi gereken nokta ise ön programlama sonrası yapılacak olan kesinleştirme ve ince ayarlamalardır. Bu aşama robotik programlama çalışmasının kalbi olarak da adlandırılabilir çünkü asıl hedefe bu aşama sonrasında varılmış olur.

Robotik programlama her ne kadar eskiye oranla kolaylaşmış olsa da hala uzmanlık ve son derece iyi planlama gerektiren bir işlemdir aynı zamanda. Bu nedenle ihtiyacınızı belirledikten sonra robotik programlama için teknik destek almanızda yarar vardır.

Robottechnic gerek teknik malzeme gerek yazılım olsun robotik programlama hizmeti ile etkili ve hızlı çözümleri sunarak, işletmenizin ihtiyacı olan bütün işlevleri gerçekleştirir.


Bookmark and Share


Endüstriyel Robotlar


Delta Robot
6 eksenli Robot
5 eksenli Robot
4 eksenli Robot
Scara Robot
Universal Robots

Sektörler


Gıda ve İçecek
Otomotiv
Otomotiv Yan Sanayi
Dökümhane
Farmakoloji
Ağaç ve Mobilya
Sanatsal Uygulama

Çözümler


Paletleme
Pick & Place
Kaynak
CNC Besleme
Termal Sprey
Boya
Görüntü İşleme
2D ve 3 D Desen İşleme
2D Yüzey İşleme
3D Heykel ve Kalıp İşleme

Gripper


Pnömatik Gripper
Vakumlu Gripper
Servo Gripper
180 Derece Rotasyon Gripper’ı
Manyetik Gripper
Kamera Uygulamaları

Servis Hizmetleri


Robot Programlama
Robotik Programlama
Teknik Servis
Yedek Parça

Kenttur A.Ş.


Şerifali Mh.
Hattat Sok. No: 34
Yukarı Dudullu, Ümraniye
İstanbul, 34775

T: +90 216 499 40 80


e-posta:
Robottechnic

İletişim Formu

Bültenimize üye olun,
ilk siz haberdar olun
.
YouTube kanalımız
ile gelişmeleri izleyin
.
Güncel kataloglarımızı
indirin
.
Katıldığımız fuarlar Katıldığımız ve katılacağımız fuar listesi.

Bizi Google Plus ile takip edin Youtube kanalımızı takip edin Vimeo kanalımızı takip edin Bizi Blogpot sayfamız ile takip edin Robottechnic Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş. tescilli markasıdır. - Tüm hakları saklıdır