Ana Sayfa
Hakkımızda Çözümler İletişim

Ana Sayfa / Teknik Destek / Robot Programlama
robot programlama uzmanlık gerektirir

  Robot Programlama


Robot ve otomasyon firmaları içinde önemli projelere imza atmış olarak, işletmelerimizin robot otomasyon geçişleri için en doğru çözümleri üretiyoruz.

Robot programlama konusunda ihtiyaçlarınızın belirlenmesi amacıyla uzman ekibimiz size en uygun çözüm yöntemlerini belirleyerek önerilerini sunar.

Robot programlama eskiye oranla çok daha hızlı ve kolay yapılabilmekte ve birçok sanayi robotu robot programlama ile doğrudan programlanabildiği gibi birçok endüstriyel yazılımdan da yükleme yapılarak işlem yaptırılabilmekte.

Robot programlama sanayi robotunun yapması istenilen işlerle sınırlı olmadığı gibi bunun yanında birçok unsur robot programlama çalışmasında göz önüne alınmalıdır. Böylece en doğru ve verimli çözüme ulaşmak ve robot otomasyon çalışmasını verimli kılmak mümkün olur.

Robot programlama çalışmasında ilk yapılan ön programlama sonrası gerçekleştirilecek olan kesinleştirme ve ince ayarlamalar, en önemli aşamadır. Bu aşama robot programlama çalışmasının kalbi olarak da adlandırılabilir, böylece robot programlama çalışması robot otomasyon projesinin amacına uygun şekilde tamamlanır.

Robot programlama uzmanlık ve son derece iyi planlama gerektiren bir işlemdir olup, ihtiyacınızı belirledikten sonra robot programlama için teknik destek almanızda yarar vardır.

Önde gelen robot ve otomasyon firmaları arasında yer alan Robottechnic gerek teknik malzeme gerek yazılım olsun robot programlama hizmeti ile etkili ve hızlı çözümleri sunarak, işletmenizin ihtiyacı olan robot otomasyon projelerini gerçekleştirir.

Bookmark and Share


Endüstriyel Robotlar


Delta Robot
6 eksenli Robot
5 eksenli Robot
4 eksenli Robot
Scara Robot
Universal Robots

Sektörler


Gıda ve İçecek
Otomotiv
Otomotiv Yan Sanayi
Dökümhane
Farmakoloji
Ağaç ve Mobilya
Sanatsal Uygulama

Çözümler


Paletleme
Pick & Place
Kaynak
CNC Besleme
Termal Sprey
Boya
Görüntü İşleme
2D ve 3 D Desen İşleme
2D Yüzey İşleme
3D Heykel ve Kalıp İşleme

Gripper


Pnömatik Gripper
Vakumlu Gripper
Servo Gripper
180 Derece Rotasyon Gripper’ı
Manyetik Gripper
Kamera Uygulamaları

Servis Hizmetleri


Robot Programlama
Robotik Programlama
Teknik Servis
Yedek Parça

Kenttur A.Ş.


Şerifali Mh.
Hattat Sok. No: 34
Yukarı Dudullu, Ümraniye
İstanbul, 34775

T: +90 216 499 40 80


e-posta:
Robottechnic

İletişim Formu

Bültenimize üye olun,
ilk siz haberdar olun
.
YouTube kanalımız
ile gelişmeleri izleyin
.
Güncel kataloglarımızı
indirin
.
Katıldığımız fuarlar Katıldığımız ve katılacağımız fuar listesi.
 
Bizi Google Plus ile takip edin Youtube kanalımızı takip edin Vimeo kanalımızı takip edin Bizi Blogpot sayfamız ile takip edin Robottechnic Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş. tescilli markasıdır. - Tüm hakları saklıdır