Ana Sayfa
Hakkımızda Çözümler İletişim

Ana Sayfa / Çözümler / İlaç Sanayinde Robot Otomasyon
İlaç sanayi endüstriyel robotlar kullanımı

  İlaç Sanayinde Kullanılan Robotlar


İlaç sanayi en üst düzeyde hassasiyet gerektiren üretim alanlarından biri. İnsan sağlığı ile doğrudan ilişkili olması nedeni ile ilaç sanayi ürünlerin geliştirilmesi aşamasından üretime, paketleme işlemlerinden nakliyeye kadar birçok ayrıntılı safha içeriyor.

İlaç sanayi özellikle ürün geliştirme çalışmalarına çok büyük yatırımlar yapmakta. Bu aşamada yapılan bütün çalışmaların hem gizli hem de çok hassas olmasından dolayı robot otomasyon uygulamaları açısından uygun bir sektör olmaya devam ediyor. Sanayi robotları ile steril alanlarda çalışmak çok büyük bir kolaylık sağlanıyor. Ayrıca çalışılan hammadde ve diğer tüm malzemeler güvenli ve ekonomik kullanılabiliyor. Böylece ilaç sanayi ar-ge çalışmaları daha ekonomik ve etkili bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Sanayi robotları ilaç sanayi için üretim aşamasında da önemli kazanımlar sağlıyor. Robot otomasyon projeleri ile yapılan üretim hızlı, ekonomik ve hatasız olmakta böylece ilaç sanayi tarafından dikkate alınan bütün önemli kriterlere yönelik kalıcı ve etkin çözümler elde ediliyor.

Üretim sonrası ise paketleme aşaması da ilaç sanayi açısından çok önemli çünkü hem steril ortamlar hem karışıklık olmaması gibi çok kritik unsurlar ön plana çıkmakta. Dolayısı ile robot otomasyon ile donatılmış paketleme sistemleri aşamasında hatasız ve hızlı işlevleri ile bu noktada gerçek bir çözüm olmakta, istenilen hedefe ulaşılmasını sağlamakta.

Önde gelen robot ve otomasyon firmaları arasında yer alan Robottechnic, ilaç sanayi tarafından ihtiyaç duyulan alanlara yönelik seçenekleri ile en doğru ve sağlıklı robot otomasyon çözümlerini sunuyor. Özellikli bir alan olmasından dolayı ilaç sanayi sektörüne yönelik endüstriyel robot otomasyon uygulamaları ile en yüksek verimin elde edilmesini sağlıyoruz.


Bookmark and Share


Endüstriyel Robotlar


Delta Robot
6 eksenli Robot
5 eksenli Robot
4 eksenli Robot
Scara Robot
Universal Robots

Sektörler


Gıda ve İçecek
Otomotiv
Otomotiv Yan Sanayi
Dökümhane
Farmakoloji
Ağaç ve Mobilya
Sanatsal Uygulama

Çözümler


Paletleme
Pick & Place
Kaynak
CNC Besleme
Termal Sprey
Boya
Görüntü İşleme
2D ve 3 D Desen İşleme
2D Yüzey İşleme
3D Heykel ve Kalıp İşleme

Gripper


Pnömatik Gripper
Vakumlu Gripper
Servo Gripper
180 Derece Rotasyon Gripper’ı
Manyetik Gripper
Kamera Uygulamaları

Servis Hizmetleri


Robot Programlama
Robotik Programlama
Teknik Servis
Yedek Parça

Kenttur A.Ş.


Şerifali Mh.
Hattat Sok. No: 34
Yukarı Dudullu, Ümraniye
İstanbul, 34775

T: +90 216 499 40 80


e-posta:
Robottechnic

İletişim Formu

Bültenimize üye olun,
ilk siz haberdar olun
.
YouTube kanalımız
ile gelişmeleri izleyin
.
Güncel kataloglarımızı
indirin
.
Katıldığımız fuarlar Katıldığımız ve katılacağımız fuar listesi.

Bizi Google Plus ile takip edin Youtube kanalımızı takip edin Vimeo kanalımızı takip edin Bizi Blogpot sayfamız ile takip edin Robottechnic Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş. tescilli markasıdır. - Tüm hakları saklıdır