Ana Sayfa
Hakkımızda Çözümler İletişim

Ana Sayfa / Bilinmesi Gerekenler / Endüstriyel Robotlar
Endüstriyel robotlar ile ilgili bilgiler

  Endüstriyel Robotlar


Endüstriyel robotlar günümüz mühendisliğinin en önemli harikalarından biridir. Hiç durmadan bütün bir yıl, günde 24 saat aynı işi hiç aksatmadan, şaşmaz bir doğruluk ve hızla yapabilen endüstriyel robotlar artık sanayinin her alanında kullanılmakta.

Endüstriyel robotlar artık gelişmek, büyümek ve teknolojik ilerleme ile bütünleşerek kalıcı olmak isteyen işletmeler için vazgeçilmez araçlar oldu.

Özellikle tekdüze işlemler, yüksek hassasiyet gerektiren işler, tehlikeli ve zor görevler, yüksek rakamlarda seri üretim gerektiren montaj işleri, yükleme paketleme ve sınıflandırma gibi çok farklı amaçlarla kullanılan endüstriyel robotlar için eskiye oranla çok fazla seçenek mevcut.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler de artık ihtiyaçları doğrultusunda endüstriyel robotlar ile çalışabilir durumdalar ve bunların maliyetleri de makul düzeylerde. Öte yandan işletmelerin mekan sıkıntısı da yeni kuşak endüstriyel robotlar için önemsiz durumda. Belirlenen işlevleri yerine getirmek üzere işletme mekanı yeniden düzenlenerek, endüstriyel robotlar için uygun alanlar yaratılıp, işler hale getirilmesi mümkün.

Gelişen ve artan iş yoğunluğu içinde daha verimli ve etkin bir çalışma ortaya koymak isteyen işletmeler, öncelikle ihtiyaçlarını doğru belirlemeli ve endüstriyel robotlar ile ilgili bir proje danışmanlığı alarak bu ileri teknoloji hamlesi için ayıracakları bütçeyi de en verimli şekilde kullanmış, kendileri için en uygun olan endüstriyel robotlar ile planlarını gerçekleştirmiş olurlar.

Bu yüksek teknoloji ürünü mühendislik harikaları ile tanışmak, işletme içinde kullanmaya başlamak ve bunu kalifiye işgücü ile desteklemek, bir işletmeye rekabet gücü kazandırır, daha verimli ve kaliteli üretim yapar, tercih edilme oranını artırarak geleceğe dönük planlarını daha bilinçli ve etkili yapabilir.Bookmark and Share


Endüstriyel Robotlar


Delta Robot
6 eksenli Robot
5 eksenli Robot
4 eksenli Robot
Scara Robot
Universal Robots

Sektörler


Gıda ve İçecek
Otomotiv
Otomotiv Yan Sanayi
Dökümhane
Farmakoloji
Ağaç ve Mobilya
Sanatsal Uygulama

Çözümler


Paletleme
Pick & Place
Kaynak
CNC Besleme
Termal Sprey
Boya
Görüntü İşleme
2D ve 3 D Desen İşleme
2D Yüzey İşleme
3D Heykel ve Kalıp İşleme

Gripper


Pnömatik Gripper
Vakumlu Gripper
Servo Gripper
180 Derece Rotasyon Gripper’ı
Manyetik Gripper
Kamera Uygulamaları

Servis Hizmetleri


Robot Programlama
Robotik Programlama
Teknik Servis
Yedek Parça

Kenttur A.Ş.


Şerifali Mh.
Hattat Sok. No: 34
Yukarı Dudullu, Ümraniye
İstanbul, 34775

T: +90 216 499 40 80


e-posta:
Robottechnic

İletişim Formu

Bültenimize üye olun,
ilk siz haberdar olun
.
YouTube kanalımız
ile gelişmeleri izleyin
.
Güncel kataloglarımızı
indirin
.
Katıldığımız fuarlar Katıldığımız ve katılacağımız fuar listesi.

Bizi Google Plus ile takip edin Youtube kanalımızı takip edin Vimeo kanalımızı takip edin Bizi Blogpot sayfamız ile takip edin Robottechnic Kenttur Mühendislik ve Pazarlama A.Ş. tescilli markasıdır. - Tüm hakları saklıdır